W Pszczynie znów zagrają rogi myśliwskie
wpis dodano: 2018-08-08, admin, żródło strony: Gwarectwo MyślliwychXXI raz sygnaliści myśliwscy spotkają się w Pszczynie. Konkurs „O Róg Księcia Pszczyńskiego” jest jedyną imprezą na Górnym Śląsku, gdzie spotykają się sygnaliści myśliwscy z naszego regionu, a nawet z całej Polski.
Jak co roku, organizatorem tej pięknej kulturalno - łowieckiej imprezy jest Zarząd Okręgowy -Okręgowa Rada Łowiecka w Katowicach oraz Komisja Kultury i Promocji Łowiectwa.
Dzięki uprzejmości władz Pszczyny, impreza będzie odbywać się w pięknej scenerii pokazowej zagrody żubrów przy ulicy Żorskiej 5. Dlatego zachęcam wszystkich do odwiedzenia Pszczyny 19 sierpnia. Zagroda będzie stała otworem dla wszystkich którzy przybędą w mundurach leśnych oraz myśliwskich, wraz z rodzinami i zechcą w myśliwskiej atmosferze, oglądając jelenie, żubry i wiele ciekawych eksponatów, spędzić trochę czasu, a w godzinach popołudniowych posłuchać koncertu na pszczyńskim rynku. Szczegółowe informacje na stronie Klubu Sygnalistów Myśliwskich: www.muzykamyśliwska.pl oraz na stronie internetowej Okręgowej Rady Łowieckiej: www.orlkatowice.pl. Zapraszamy.


wróć............